verze pro tisk

Udržte si peníze doma – vezměte si půjčku s nulovým úrokem

25. květen 2015

Díky akční nabídce „první půjčka zdarma“ společnosti Zaplo Finance ušetříte, s ohledem na úrokové sazby ostatních poskytovatelů nebankovních půjček, řádově stovky až tisíce korun. Získání peněz u této společnosti je přitom velmi snadné, vyplnění žádosti Vám nezabere více jak 5 minut.


V rámci nabídky „první půjčka zdarma“ můžete získat částku až 8 000 Kč se splatností až 30 dnů. Vrátíte přitom pouze tolik, kolik Vám společnost Zaplo Finance pošle na běžný účet. Žádné poplatky, povinnosti sjednat si jiné produkty či jakékoliv závazky dalšího chování.

Akční nabídka „první půjčka“ zdarma má samozřejmě svá pravidla, ta však lze snadno splnit, stačí pouze, abyste:

  • žádali o Vaši první půjčku u Zaplo Finance
  • neměli půjčeno u žádné jiné nebankovní společnosti
  • včas vrátili půjčené peníze

 

Dále samozřejmě platí běžné podmínky pro získání půjčky společnosti Zaplo Finance, kdy je třeba, abyste:

  • měli české občanství
  • měli věk minimálně 18 let
  • měli bankovní účet v bance, která se nachází na území České republiky
  • vyplnili všechny údaje v žádosti o půjčku
  • byli schopni včas vrátit půjčené peníze

 

Společnost Zaplo Finance u svých půjček nevyžaduje ručitele, spoludlužníky, směnky, rozhodčí doložky ani žádné jiné typy ručení. Pokud jde o „férovost“ podmínek, za kterých tato společnost poskytuje půjčky, tu nedávno prověřili analytici webu Bankovni-poplatky.com, v jejichž testu nebankovních půjček se firma Zaplo Finance umístila na 2. – 3. místě.

Pokud jde o samotnou žádost, ta probíhá zcela online a k jejímu vyplnění budete potřebovat pouze zařízení s plnohodnotným internetovým prohlížečem (počítač, tablet, mobilní telefon), e-mailovou adresu, dostupné telefonní číslo a občanský průkaz (do žádosti o půjčku zadáváte číslo Vašeho občanského průkazu).

Během několika minut od vyplnění a odeslání žádosti o půjčku Vás Zaplo Finance bude SMS zprávou informovat o tom, jestli Vaše žádost byla či nebyla schválena. Peníze na běžném účtu tak můžete mít již v den podání žádosti o půjčku (v závislosti na tom, ve které bance máte běžný účet).

Řešte tedy příště krátkodobý nedostatek financí rychlou půjčkou od společnosti Zaplo Finance, vyplatí se to!

Komerční sdělení

-roz-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Udržte si peníze doma – vezměte si půjčku s nulovým úrokem

Udržte si peníze doma – vezměte si půjčku s nulovým úrokem

Díky akční nabídce „první půjčka zdarma“ společnosti Zaplo Finance ušetříte, s ohledem na úrokové sazby ostatních poskytovatelů nebankovních půjček, řádově stovky až tisíce korun. Získání peněz u této společnosti je přitom velmi snadné, vyplnění žádosti Vám nezabere více jak 5 minut.

Podlahové topení: Zajistěte si doma tepelnou pohodu

Podlahové topení: Zajistěte si doma tepelnou pohodu

Stavíte dům a stojíte před základním rozhodnutím, jakým způsobem jej vytápět? Na seznam s možnými adepty byste si měli připsat i podlahové topení, protože má hned několik výhod, které jej staví před jiné způsoby vytápění.

Berete si půjčku? Myslete na to, že každá z nich má svá specifika!

Berete si půjčku? Myslete na to, že každá z nich má svá specifika!

Není půjčka jako půjčka. A to platí i o každém zboží nebo službě, na které se na trhu podíváte. Když kupujete jakékoliv zboží nebo službu, vždy si mezi nimi nejdříve vybíráte na základě jejich užitných vlastností: co využijete a co naopak už je zcela mimo okruh vašich potřeb?

I důchodce má nárok na půjčku: Jaké jsou možnosti?

I důchodce má nárok na půjčku: Jaké jsou možnosti?

V České republice je mnoho bankovních společností, ale jen málokterá myslí se svou nabídkou i na lidi, kteří mají nižší příjem. Takovou skupinou jsou zejména důchodci.Srovnání cen energií