verze pro tisk

Žádejte o nebankovní půjčku tam, kde Vám s každou půjčkou nabídnou více

24. květen 2015

Splácíte pravidelně Vaše půjčky a nebankovní společnost Vám stále nabízí stejné podmínky? Přejděte ke konkurenci, která Vám s každou zaplacenou půjčkou nabídne více.


Společnost BB Finance Group, provozující portál www.bbpujcka.cz, postupně navyšuje svým klientům limit maximální půjčky až do částky 45 000 Kč! Což je výrazně více, než kolik nabízí většina ostatních poskytovatelů nebankovních půjček.

Maximální výše první nebankovní půjčky od BB Finance Group činí 5 000 Kč s tím, že jak si berete a splácíte další a další půjčky, BB Finance Group Vám postupně navyšuje limit maximální výše půjčky. Poměrně brzy se dostanete nad limit 10 000 Kč, na který nedosáhne velká část nebankovních společností a Vaše potřeby tak budete moci řešit pomocí jedné půjčky – té od BB Finance Group (již nebudete muset žádat o více půjček u jedné či více společností tak, abyste pokryli Váš dočasný nedostatek financí).

Další výhodou nebankovní půjčky od BB Finance Group je její splatnost, která činí až 90 dnů, což je nejvyšší hodnota na trhu. S touto půjčkou se tak vyhnete situaci, kdy budete muset vrátit všechny půjčené peníze v řádu několika týdnů s tím, že další měsíc si opět půjčíte (málokdo z nás má dostatek peněz na to, aby byl schopen z výplaty vrátit jednorázově např. 8 000 Kč a zároveň vyžil do další výplaty). U BB Finance Group Vám tak nehrozí vysoké riziko upadnutí do dluhové spirály.

Praktický příklad

Pan Novák, který je nyní v pracovní neschopnosti s dobou léčení 2 měsíce, si u BB Finance Group půjčil 10 000 Kč se splatností 3 měsíce. Výše první půjčky, jež je splatná následující měsíc, činí 5 000 Kč, celkově pan Novák zaplatí na půjčce 15 000 Kč*.

Pan Novotný, který je nyní v pracovní neschopnosti s dobou léčení 2 měsíce, si u jiné nebankovní společnosti půjčil 10 000 Kč se splatností 1 měsíc (více daná nebankovní společnost neumožňuje), následující měsíc musí pan Novotná vrátit celou půjčenou částku i s úroky, tj. 12 970 Kč**.

Zatímco pan Novák má po prvním měsíci stále 5 000 Kč (rozdíl mezi půjčenou částkou a první splátkou), pan Novotný nejenže nemá nic, ale ještě je v „mínusu“ 2 970 Kč.

Pokud si půjčujete vyšší částky, žádejte delší splatnost

U klasických nebankovních společností nastává problém, pokud si žadatel o půjčku chce půjčit vyšší částku (např. 10 000 Kč), kterou již nemusí být schopen zaplatit s jedné výplaty s tím, že samotná nebankovní společnost neumožňuje splatnost delší jak 30 dnů.

Druhou obtíží jsou relativně nízké limity půjček, které většinou končí na hranici 5 000 Kč či 10 000 Kč. Pokud se Vám tedy pokazilo auto s očekávanou výší opravy 12 000 Kč, musíte žádat o více půjče (a platit tak několikrát poplatky spojené s poskytnutím půjčky).

Ani jedno z toho Vás nečeká právě u společnosti BB Finance Group

Jakmile tedy budete příště řešit přechodný nedostatek financí, obraťte se s důvěrou na společnost BB Finance Group.

* modelový příklad ze dne 24. 5. 2015, RPSN 280,5 %

** modelový příklad ze dne 24. 5. 2015, RPSN 2272 %

Komerční sdělení

-roz-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Žádejte o nebankovní půjčku tam, kde Vám s každou půjčkou nabídnou více

Žádejte o nebankovní půjčku tam, kde Vám s každou půjčkou nabídnou více

Splácíte pravidelně Vaše půjčky a nebankovní společnost Vám stále nabízí stejné podmínky? Přejděte ke konkurenci, která Vám s každou zaplacenou půjčkou nabídne více.

Každou bankovní i nebankovní půjčku si před sjednáním důkladně spočítejte

Každou bankovní i nebankovní půjčku si před sjednáním důkladně spočítejte

Z letáků, billboardů a reklam na internetu vám prakticky všechny banky i nebankovní společnosti nabízejí, že právě u nich si sjednáte ten nejlepší a nejvýhodnější úvěr. Je však logické, že tomu tak není a ani být nemůže. Jak se tedy v přehršli nabídek zorientovat a vybrat ten skutečně nejvýhodnější …

Rozdíl mezi půjčkou a úvěrem: Co je výhodnější

Rozdíl mezi půjčkou a úvěrem: Co je výhodnější

Půjčka a úvěr rozhodně nepatří mezi synonyma. Ani lidově známé „půjčka je od souseda, úvěr od banky" není přesnou definicí. Poradíme vám, zda zvolit půjčku nebo úvěr? Víme, co je jednodušší na sjednání a kde je větší bezpečí pro dlužníka. Půjčka

Jak ušetřit za vodu? 4 tipy pro každou domácnost

Jak ušetřit za vodu? 4 tipy pro každou domácnost

Při stále se zvyšujících cenách za energie je jasné, že se rodiny snaží ušetřit kde se dá. Spotřebu vody můžeme částečně ovlivnit. Stačí se zamyslet nad tím, jak s ní hospodaříme. Koupete se denně ve vaně? Myjete nádobí pod tekoucí vodou? Používáte starou pračku? Toto jsou jen některé situace, ve kt…Srovnání cen energií