verze pro tisk

Spořící účet od Air bank se drží na špici

15. duben 2012

Relativní nováček na českém finančním trhu – Air Bank – má za sebou první úspěchy. Velmi rychle totiž roste počet jejích klientů. Ke konci března (tedy po 4 měsících fungování) čítala téměř 20 000 klientů. Většina z nich si v Air Bank založila jejich výhodný spořící účet. Ten nabízí nejvyšší úročení mezi spořícími účty, a to v současné době 2,5 %.

Reklama

TOP 3

Spořící účet v Air Bank si můžete bez obav zřídit i vy. Banka pečlivě sleduje a vyhodnocuje konkurenční produkty a díky nástroji TOP 3 zajišťuje, že úrok u jejich spořícího účtu bude patřit vždy mezi 3 nejvyšší. A to při jakékoli uložené částce. Není tedy podmínkou mít na účtu nějakou minimální částku, abyste získali takto vysoký úrok. Toto sledování banka provádí jednou měsíčně.

Snadné založení

Na spořícím účtu Air Bank je nutné ocenit rychlost a jednoduchost zřízení. Všechno vyřídíte online bez nutnosti návštěvy pobočky. Za založení nic neplatíte. Peníze máte na spořícím účtu kdykoli k dispozici, nejste tedy vázáni žádnou výpovědní lhůtou. Navíc není podmínkou mít ke spořícímu účtu ještě běžný účet od Air Bank.

Účet snadno vyřídíte po internetu. Budete potřebovat kopie občanského průkazu a druhého dokladu, výpis z bankovního účtu u jakékoli banky a telefonní číslo. Po odeslání formuláře vám přijde SMSkou heslo do internetového bankovnictví. Tam nahrajete neskenované nebo vyfocené doklady, na nově vytvořený účet pošlete minimální částku pro aktivaci (1kč). Účet vám bude následně aktivován.

Obálkové spoření

Ve chvíli, kdy budete mít účet založený, je možné si ho v internetovém bankovnictví rozdělit na „obálky“. Tedy jednoduše si udělat složky, do kterých potřebujete spořit, např. domácnost, dovolená, auto a další. Pak přehledně uvidíte, kolik máte v dané obálce již naspořeno.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Spořící účet od Air bank se drží na špici

Spořící účet od Air bank se drží na špici

Relativní nováček na českém finančním trhu – Air Bank – má za sebou první úspěchy. Velmi rychle totiž roste počet jejích klientů. Ke konci března (tedy po 4 měsících fungování) čítala téměř 20 000 klientů. Většina z nich si v Air Bank založila jejich výhodný spořící účet. Ten nabízí nejvyšší úročení…

Spořící účet Prima nabízí vysoký úrok a neomezený přístup k penězům

Spořící účet Prima nabízí vysoký úrok a neomezený přístup k penězům

Hledáte, kam uložit své finanční prostředky? Investice se bojíte, stavební spoření je na dlouhou dobu a na běžném účtu o peníze spíš přicházíte? Pak vyzkoušejte spořící účty. U nich máte jistotu, že o peníze nepřijdete, zhodnocují se a přitom k nim máte přístup. Vyzkoušet můžete třeba nový produkt o…

Zúročte peníze i na běžném účtu: Běžný účet nahrazuje spořící

Zúročte peníze i na běžném účtu: Běžný účet nahrazuje spořící

Air Bank začne od dubna 2013 poskytovat stejné úročení na běžném účtu jako na spořicím účtu. Nenechte své peníze ležet ladem a zúročte je i při maximální dostupnosti. Proč platit bankám, když ony mohou platit vám?

Půjčka ihned na účet bez poplatků jedné koruny

Pokud potřebujete malou rychlou půjčku do výplaty, většina společností po vás bude vyžadovat tzv. ověřovací poplatek 1 Kč. Ten slouží k ověření majitele účtu a potvrzení smlouvy. V mnoha případech to ale znamená především prodloužení doby, kdy peníze dostanete. Bankovní převod totiž může trvat až…Srovnání cen energií