verze pro tisk

Levné vytápění skladů pomocí infrazářičů: Snižte náklady na provoz firmy

25. červenec 2013

Větší firmy, které využívají různé velkokapacitní sklady, často řeší problém, jak efektivně vytápět tyto velké objekty. Musí zajistit ideální teplotní podmínky pro své zaměstnance, ale také pro zboží, které je zde případně skladováno.

Reklama

Vytápět velké místnosti typu průmyslových skladů obyčejnými radiátory se jeví jako značně neefektivní, navíc to stojí spoustu peněz, spotřeba energií je příliš vysoká. Řešením se jeví alternativa v podobě infrazářičů.

Hlavní přednosti infrazářičů

Infrazářiče jsou pro ekologické a nenákladné vytápění skladů opravdu vhodné. Z hlediska ekologie a životního prostředí lze zmínit, že během jejich provozu nedochází k zatěžování ovzduší.

Pro lidi, kteří se nacházejí v objektu, kde se topí pomocí infrazářičů, je navíc dobré i to, že zde nedochází k víření prachu. Infrazářiče jsou i z tohoto důvodu vhodné do továren a skladů, kde se častěji vyskytuje prašné prostředí.

Snižte náklady na vytápění skladu až o polovinu

Do skladů a dalších podobných objektů můžete dle potřeby zvolit buď plynové nebo elektrické infrazářiče.

Oproti klasickému topení přináší tento vytápěcí systém výrazné snížení nákladů, a to až o plných padesát procent. A to jistě není málo.

Ročně dávají firmy desítky tisíc korun za vytápění hal a skladů. Snížení nákladů na polovinu je tak jistě vítaným důvodem, proč investovat právě do infrazářičů.

Infrazářiče od Infra Comfort

Špičkové infrazářiče pro průmyslové objekty zakoupíte u společnosti INFRA COMFORT. Kompletní nabídku jejích produktů najdete na portále infracomfort.sk.

I ve chvíli, kdy bude mít vaše firma zajištěno kvalitní a levné vytápění skladů a hal, nesmíte stále zapomenout na bezpečnost a pohodlí svých zaměstnanců.

Důležitou roli v mnoha oborech hraje i to, jak kvalitní pracovní oděvy a obuv zaměstnanci používají. Možná právě vašim zaměstnancům se bude hodit pracovní obuv z eshopu elstrote.sk.

-lod-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Levné vytápění skladů pomocí infrazářičů: Snižte náklady na provoz firmy

Levné vytápění skladů pomocí infrazářičů: Snižte náklady na provoz firmy

Větší firmy, které využívají různé velkokapacitní sklady, často řeší problém, jak efektivně vytápět tyto velké objekty. Musí zajistit ideální teplotní podmínky pro své zaměstnance, ale také pro zboží, které je zde případně skladováno. Vytápět velké místnosti typu průmyslových skladů obyčejnými radiá…

Investice do zateplení domu: Náklady, které se vám bohatě vrátí

Investice do zateplení domu: Náklady, které se vám bohatě vrátí

V České republice i v mnoha dalších zemích po celé Evropě dochází v posledních letech k výraznému renovování starších bytových a rodinných domů. V tuzemsku je počet objektů, které již nevyhovují moderním nárokům na bydlení, stále poměrně velký. Je pravdou, že provést zateplení střechy nebo celé fas…

Nejnižší náklady na bydlení jsou spojeny s dřevostavbami

Nejnižší náklady na bydlení jsou spojeny s dřevostavbami

Náklady na bydlení tvoří významnou položku v rozpočtu každé domácnosti. Nejlépe jsou na tom lidé, kteří bydlí v nízkoenergetických dřevostavbách. V jejich případě jsou náklady na provoz až o několik desítek procent nižší nežli v případě klasických zděných domů.

Přestavba na ethanol: Jak jezdit levně

Přestavba na ethanol: Jak jezdit levně

Nejen dieselové motory dokáží jezdit ekonomicky. Pokud máte benzínový motor a chcete ušetřit, můžete zvolit E85. Navíc toto palivo nepotřebuje další nádrž ani radikální zásahy do automobilu.Srovnání cen energií