verze pro tisk

Nákup drahých kovů se vyplatí i drobným investorům

23. duben 2016

U mnoha lidí panuje představa, že obchod s drahými kovy je záležitostí pouze bohatých firem a lidí, kteří mají velký majetek. V dnešním článku se dozvíte, že se investiční zlaté slitky i další drahé kovy vyplatí nakoupit i drobným střadatelům. A nákup může proběhnout velmi snadno díky společnosti AuPortal.


Drahé kovy vám uchovají reálnou hodnotu peněz

Investiční zlato a stříbro jsou ideálními komoditami, které vám umožní si zajistit, abyste se do budoucna nemuseli strachovat o své peníze.

Drahé kovy mají ohromnou výhodu v tom, že ani s průběhem času neklesá jejich reálná hodnota, je tomu spíše naopak. Zatímco „obyčejné“ peníze podléhají inflaci a nikdy nevíte, jaká bude třeba za 5 let jejich skutečná hodnota (co si za ně oproti dnešku pořídíte), u drahých kovů to neplatí.

Pro nákup využijte AuPortal

Investiční zlaté slitky, mince a také jejich stříbrné varianty si můžete jako drobní střadatelé pořídit velmi jednoduše. Stačí navštívit internetový obchod společnosti AuPortal, která patří k předním obchodníkům s drahými kovy v České republice.

V e-shopu máte možnost nakoupit mince i od ČNB, slitky všech různých velikostí a hmotností. Nákup je takřka totožný, jako když si po internetu nakupujete běžné spotřební zboží.

Kromě e-shopu společnost AuPortal nabízí investiční stříbro a zlato také ve svých 2 kamenných pobočkách. První se nachází v Praze u Karlova náměstí, druhou najdete v Brně v Masarykově ulici. Obě pobočky mají VIP prostory, které slouží k diskrétnímu výběru a nákupu zboží.

Zlato a stříbro si můžete pořídit od pár tisíc korun

AuPortal nabízí drahé kovy nejen podnikatelům a firmám, zakoupit si je může skutečně každý z vás. Nejlevnější mince a slitky se pohybují řádově v jednotkách tisíc korun, takže jsou dostupné i pro méně movité zákazníky.

Firma samozřejmě zlato nejen prodává, ale také vykupuje. I to je ostatně jedna z velkých předností investičního zlata a stříbra. Je snadno směnitelné, a to prakticky kdekoliv na světě, na rozdíl od jiných komodit.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Nákup drahých kovů se vyplatí i drobným investorům

Nákup drahých kovů se vyplatí i drobným investorům

U mnoha lidí panuje představa, že obchod s drahými kovy je záležitostí pouze bohatých firem a lidí, kteří mají velký majetek. V dnešním článku se dozvíte, že se investiční zlaté slitky i další drahé kovy vyplatí nakoupit i drobným střadatelům. A nákup může proběhnout velmi snadno díky společnosti Au…

Investice do drahých kovů láká díky příznivým podmínkám

Investice do drahých kovů láká díky příznivým podmínkám

Naspořené peníze nikdy není dobré nechat jen tak ladem. V dnešní době máte celou řadu příležitostí, jak je zhodnotit, aby neztratily na své reálné ceně. Jedním z nejbezpečnějších nástrojů je dlouhodobá investice do drahých kovů.

Zlaté mince: Prodej a nákup – vyplatí se v těchto týdnech?

Zlaté mince: Prodej a nákup – vyplatí se v těchto týdnech?

Chystáte se investovat do zlata, avšak nemáte přehled o tom, zda je právě nyní ten správný čas na nákup? Pak vás určitě bude zajímat, jaký je aktuální vývoj cen zlata na trhu a co se dá do budoucna očekávat.

5 důvodů, proč se vyplatí investice do zlata

5 důvodů, proč se vyplatí investice do zlata

V okamžiku, kdy se rozhodujete, jak naložíte se svými penězi, musí vás zajímat především výhody, které jednotlivé investiční příležitosti přinášejí. Celou řadu výhod nabízí investice do zlata.Srovnání cen energií