verze pro tisk

Půjčka před výplatou zdarma: 3000 Kč na 21 dnů

3. prosinec 2013

Pokud potřebujete malou finanční výpomoc do výplaty na nenadálé výdaje, pak je tu pro vás dobrá zpráva. Společnost Perfect-Money poskytuje krátkodobé půjčky do výplaty úplně zdarma pro nové zákazníky.

Reklama

Můžete zažádat o peníze až do výše 3000 Kč na dobu maximálně 21 dnů. Půjčku si tak můžete zadarmo vyzkoušet.

Jak půjčku získat?

1. Jednoduše vyplníte online žádost o půjčku. Při první půjčce si můžete zvolit až 3000 kč. Zvolíte si dobu, na kterou peníze potřebujete - můžete si zvolit až 21 dní. Následně vyplníte všechny potřebné údaje.

2. Po odeslání žádosti vám přijde email, ve kterém bude shrnutí vaší půjčky. Po potvrzení žádosti v tomtom emailu je hotovo. Žádost byla odeslána ke schválení. V případě úspěšného prověření Vaší osoby (jestli například nemáte nesplacené půjčky u jiné společnosti).

Půjčka zdarma bez poplatku jedné koruny

3. Rozhodnutí o schválení půjčce obdržíte zhruba do 30 minut. A pozor! Prví půjčka pro nové kienty je bezúročná. Neplatíte tak žádné poplatky ani úrok.

4. Spolu s emailem o schválení půjčky vám přijde smlouva o úvěru, kterou je třeba vytisknout a zaslat poštou na adresu společnosti Perfect-Money. Ihned po přijetí smlouvy vám peníze přijdou na účet. Celý proces tak může trvat 2-3 dny.

V případě, že nemáte tiskárnu, smlouvy vám přijdou poštou, celý proces se tak ale o něco pozdrží.

Výhody půjčky

  • Žádné poplatky předem a to ani jednu korunu!
  • Peníze dostanete na účet bankovním převodem.
  • Půjčka je diskrétní

Pokud budete chtít půjčku ihned na účet, bude třeba ověřovat vaši žádost převodem 1 kč na účet společnosti.

V případě, že máte záznam v registru dlužníků, můžete volit půjčku bez registru - zde peníze dostanete složenkou na účet a budete je mít k dispozici zhruba také za 3 dny. Půjčit si můžete ale maximálně 2000 kč.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 3.29 hvězdiček / Hodnoceno: 7x


Autor: Jan Potůček

Autor se zaměřuje na internetový marketing, SEO a investiční příležitosti. Kontaktovat jej můžete skrze Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka před výplatou zdarma: 3000 Kč na 21 dnů

Půjčka před výplatou zdarma: 3000 Kč na 21 dnů

Pokud potřebujete malou finanční výpomoc do výplaty na nenadálé výdaje, pak je tu pro vás dobrá zpráva. Společnost Perfect-Money poskytuje krátkodobé půjčky do výplaty úplně zdarma pro nové zákazníky. Půjčit si můžete až 3000 Kč na dobu maximálně 21 dnů. Půjčku si tak můžete zadarmo vyzkoušet.

Půjčka před výplatou: Peníze za pár minut

Půjčka před výplatou: Peníze za pár minut

Máte krátce před výplatou a vaše peněženka i bankovní účet zejí prázdnotou? Pak nevěšte hlavu, hlady nezemřete. Je tu pro vás půjčka před výplatou.

Rychlá půjčka před výplatou dnes

Rychlá půjčka před výplatou dnes

Doby, kdy jsme čekali dlouhé fronty na pobočce bank kvůli půjčky jsou nenávratně pryč. Moderní doba si žádá moderní možnosti jak si půjčit s minimem dokladů a rychle.

Půjčka před výplatou: Ještě dnes můžete mít peníze na účtu

Půjčka před výplatou: Ještě dnes můžete mít peníze na účtu

Chybí vám pár dnů do výplaty a na účtu nemáte dostatek peněz? Peníze můžete mít k dispozici ještě dnes, stačí si zařídit krátkodobou půjčku před výplatou.Srovnání cen energií