verze pro tisk

GE money bank internet banka: přihlášení snadno a rychle

17. prosinec 2013

Využívat internetové bankovnictví u GE money bank můžete během několika vteřin. Internetové bankovnictví je snadné a bezpečné. Přečtěte si návod, jak se do internetového bankovnictví GE money  bank přihlásit.

Reklama

Začít s internetovým bankovnictvím u GE money bank je skutečně otázkou minuty. Snadnost a bezpečnost je zde na hlavním místě. Potřebovat budete pouze počítač, internetový prohlížeč, připojení k internetu a patřičné dokumenty. Pojďme začít.

Reklama

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví GE money bank?

S tímto návodem budete za minutu přihlášeni:

 1. V internetovém prohlížeči navštivte stránky gemoney.cz.
  ge money
 2. V pravém horním roku vyberte INTERNET BANKA v oranžovém pozadí a se zámečkem.
  2ge.jpg
 3. Zadejte své identifikační číslo – ID. Naleznete jej tučně vytištěné v Dispozicích ke smlouvě o bankovních produktech a službách. Standardně je shodné s vaším číslem účtu.
  ge money internetové bankovnictví
 4. Zadejte heslo. Heslo se nachází v bezpečnostní obálce, kterou jste si vyzvedli na pobočce. Po prvním přihlášení lze heslo (doporučuji) změnit. 
  ge money internetové bankovnictví
 5. Klikněte na přihlásit
 6. Při zřizování účtu jste zadávali vaše mobilní telefonní číslo. Na tento mobil přijde mobilní klíč, který opíšete a kliknete na přihlásit.
  ge money
 7. Jste přihlášeni

Pokud by vás bezpečnostní kontrola mobilním klíčem obtěžovala, můžete ji v nastavení zrušit: Osobní nastavení – Mobilní klíč – Zrušit.

S technickými problémy vám pomůže pomoc po telefonu na čísle 224 443 636 a to v pondělí až pátek od 8:00 do 21:00 a o víkendech od 8:00 do 17:00.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Autor: Jiří Vencl

Autor se aktivně věnuje tradingu, zajímá se podnikání na internetu, investice a obchodování na burze. Vede magazín TradePortal.cz, jehož cílem je přiblížení tohoto druhy výdělku široké veřejnosti. Kontaktovat jej můžete skrze Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

GE money bank internet banka: přihlášení snadno a rychle

GE money bank internet banka: přihlášení snadno a rychle

Využívat internetové bankovnictví u GE money bank můžete během několika vteřin. Internetové bankovnictví je snadné a bezpečné. Přečtěte si návod, jak se do internetového bankovnictví GE money bank přihlásit.

Financujte auto s GE Money Bank

Financujte auto s GE Money Bank

Potřebujete si pořídit nový vůz, ale víte, že hotovost na něj k dispozici nemáte? Budete muset tedy auto pořizovat na splátky? Uvažujete na leasingem nebo spotřebitelským úvěrem? Pak vyzkoušejte speciální úvěr autoCredit od GE Money Bank.

GE Money Bank – osobní bankovní produkty a služby, které nabízí

GE Money Bank – osobní bankovní produkty a služby, které nabízí

GE Money Bank je bankou, která se řadí mezi moderní instituce. Orientuje se především na „obyčejné“ lidi, kterým nabízí celou řadu zajímavých produktů a služeb. Abyste měli lepší představu, představím vám několik z nich.

GE Money Bank: Úsporná hypotéka

GE Money Bank: Úsporná hypotéka

Hypotéky pomáhají většinou mladým lidem plnit jejich sny o vlastním bydlení. Málokdo si vystačí se svými úsporami, a proto si musí vzít úvěr. Klasická hypotéka je v nabídce většiny bank v České republice. My si představíme Úspornou hypotéku od GE.Srovnání cen energií