verze pro tisk

GE Money Bank – osobní bankovní produkty a služby, které nabízí

12. duben 2014

GE Money Bank je bankou, která se řadí mezi moderní instituce. Orientuje se především na „obyčejné“ lidi, kterým nabízí celou řadu zajímavých produktů a služeb. Abyste měli lepší představu, představím vám několik z nich.

Reklama

Osobní účet

Snad každý z vás dnes potřebuje běžný osobní bankovní účet. Na něj si necháváte zasílat výplatu od svého zaměstnavatele, vyřizujete pomocí něj nejrůznější bankovní transakce. Navíc k němu získáváte i možnost založit si kreditní kartu, případně si snadno vyřídit třeba výhodnou půjčku.

Osobní běžné účty, které přesně toto splňují, vám nabízí GE Money Bank. V základní verzi osobního účtu Genius díky účtu snadněji provádíte platby, a to tuzemské i zahraniční.

Samozřejmostí je u osobního účtu i zřízení internetového bankovnictví. Díky němu pak můžete provádět veškeré transakce z pohodlí a klidu domova, aniž byste museli chodit na některou z poboček banky.

Platební karta, kterou rovněž k účtu dostanete, vám pak zajistí pohodlný výběr peněz z bankomatu. Navíc máte možnost zajistit si i povolené přečerpání účtu.

Pro založení účtu stačí, abyste byli starší 15 let, měli platný OP a další doklad totožnosti. Jiné podmínky zde stanoveny nejsou.

Kreditní karty

Máte-li u GE Money Bank vedený osobní účet, pak si můžete zajistit také kreditní kartu. Kreditní karty jsou výhodné hlavně pro nákupy.

Díky kreditce od GE Money šetříte za tyto nákupy peníze. Jednak využíváte slev v rámci programu Bene+, kdy se vám vrátí až 30% z ceny nákupů, jednak máte při aktivní používání vedení kreditní karty zcela zdarma. Je zde až 45-denní bezúroční období.

Půjčky od GE Money

Kdo z vás má osobní účet u GE Money Bank, disponuje trvalým zdrojem příjmů a má dostatečnou bonitu, ten má možnost získat půjčku. V případě osobní půjčky tak získáte až 700 000 Kč, které využijete zcela dle svých potřeb.

Půjčky od GE Money přinášejí nejednu výhodu. Zejména lze ocenit to, že pokud je řádně a včas splácíte, pak je vám každý rok snižována úroková sazba o 1%. Půjčky se tak rázem stávají ještě výhodnějšími. I základní úrokové sazby jsou však na velmi nízké úrovni, a to již od 7% p.a.

Produkty, které nabízí GE Money Bank, jsou mimořádně atraktivní. Pokud nemáte vlastní účet, chcete kreditní kartu nebo půjčku, pak není nic snazšího, než požádat právě GE Money Bank. Ráda s vámi projedná nejlepší řešení.

Komerční sdělení Placla.cz

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

GE Money Bank – osobní bankovní produkty a služby, které nabízí

GE Money Bank – osobní bankovní produkty a služby, které nabízí

GE Money Bank je bankou, která se řadí mezi moderní instituce. Orientuje se především na „obyčejné“ lidi, kterým nabízí celou řadu zajímavých produktů a služeb. Abyste měli lepší představu, představím vám několik z nich.

Finanční služby mBank: Jaké produkty banka nabízí

Finanční služby mBank: Jaké produkty banka nabízí

Jednou z oblíbených tuzemských bank, kterou v současné době využívají desítky tisíc lidí, je mBank. Tento bankovní ústav svým klientům přináší řadu služeb a produktů. Nejvýznamnější z nich si představíme v tomto článku.

GE money bank internet banka: přihlášení snadno a rychle

GE money bank internet banka: přihlášení snadno a rychle

Využívat internetové bankovnictví u GE money bank můžete během několika vteřin. Internetové bankovnictví je snadné a bezpečné. Přečtěte si návod, jak se do internetového bankovnictví GE money bank přihlásit.

Financujte auto s GE Money Bank

Financujte auto s GE Money Bank

Potřebujete si pořídit nový vůz, ale víte, že hotovost na něj k dispozici nemáte? Budete muset tedy auto pořizovat na splátky? Uvažujete na leasingem nebo spotřebitelským úvěrem? Pak vyzkoušejte speciální úvěr autoCredit od GE Money Bank.Srovnání cen energií