verze pro tisk

Znáte už kreditní kartu na počkání?

7. listopad 2011

Kreditní kartu dnes vlastní téměř každý. Její získání není nijak náročné. Navíc banky se neustále předhánějí v počtu prodaných kusů, i v novinkách. A jednu z těch novinek nabízí asi dva měsíce GE Money Bank. Přináší totiž kreditní kartu na počkání.

Reklama

O co se jedná

Získání běžné kreditní karty trvá přibližně 14 dní až měsíc. Přijdete do banky, podáte žádost, a pokud bude schválena, čekáte na to, než vám banka kartu pošle domů. Ale co když potřebujete peníze co nejdřív? Tohle vyřešila právě GE Money Bank. Kreditní kartu vám vystaví při první návštěvě do 25 minut. Po schvalovacím procesu dostanete dočasnou kartu beze jména, chráněnou aktivačním kódem. Jediné, co musíte udělat, je aktivovat jí v bankomatu. Pak můžete rovnou čerpat hotovost.

Pravá kreditka do 14 dnů

Tuto „bezejmennou“ kartu můžete používat měsíc od vydání. Pak je zablokována a k penězům se už nedostanete. Ale nebojte se. Od data žádosti probíhá současně výroba běžné kreditní karty, kterou získáte do 14 dnů. Po její aktivaci je dočasná karta zrušena.

Kreditní karta na rok zdarma

Kreditka od GE Money Bank má bezúročné období 50 dní. Takže můžete mít zdarma dostatek peněz téměř dva měsíce. Kdo si kartu objedná do konce roku 2011, získá ji na celý rok zdarma. Její vedení jinak stojí 49 Kč (nebo 99 Kč, dle typu) měsíčně. Navíc první tři měsíce vám banka bude vracet 10 % z každého nákupu (max. 500 Kč měsíčně).

Podmínky získání

Pro získání kreditní karty na počkání je potřeby splňovat několik podmínek. Samozřejmostí je solventnost, předložení dvou dokladů totožnosti a nad 50 tisíc i potvrzení o příjmu. Kreditní kartu na počkání zatím nabízí jen několik poboček GE Money Bank. Do konce ledna 2012 by ale tuto službu měly poskytovat všechna obchodní místa banky.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Znáte už kreditní kartu na počkání?

Znáte už kreditní kartu na počkání?

Kreditní kartu dnes vlastní téměř každý. Její získání není moc náročné. Navíc banky se neustále předhánějí v počtu prodaných kusů, i v novinkách. A jednu z těch novinek nabízí asi dva měsíce GE Money Bank. Přináší totiž kreditní kartu na počkání.

Kreditní nebo debetní platební karta?

Kreditní nebo debetní platební karta?

Mnoho lidí žije v přesvědčení, že v jejich peněžence je kreditní karta. To je ovšem omyl, klasická platební karta, kterou dostanete při otevření běžného účtu v bance je totiž debetní kartou.

Jednoduché platby? Pořiďte si bezkontaktní kartu

Jednoduché platby? Pořiďte si bezkontaktní kartu

Platit pomocí karty je naprosto běžná záležitost. V dnešní době se ovšem pronikají moderní technologie do všech odvětví, a proto dnes můžeme platit pohodlně bezkontaktní platební kartou.

Znáte kalkulačku, která by vám každým výsledkem dělala radost?

Matematika nepatří mezi nejoblíbenější předměty. Existují však počty, které vám udělají opravdovou radost. O co se jedná? O kalkulačku, která vám spočítá, o kolik nižší můžete mít splátku hypotéky.Srovnání cen energií